loading...

مقالات طراحی سایت

شرح کامل مقالات طراحی سایت

بازدید : 66
دوشنبه 7 ارديبهشت 1399 زمان : 2:41

طراحی سایت درین بخش شما‌را با سه نکته قابل توجه برای تعیین دامنه‌‌‌ای مختص با به کار گیری از TLD آشنا می‌سازیم که لازم میباشد عصر ایجاد دامنه‌‌‌ای خلاقانه آن‌ها‌را در لحاظ بگرید:

1. اسم تجاری کمپانی خویش را با TLD مخلوط نمائید!
برندسازی یک کدام از کاربردی ترین راهکارهای وصال به پیروزی و بهره طولانی تر میباشد. شما میتوانید با یه خرده توجه نامی‌به یاد ماندنی و دیدنی دقت برای کسب و کارتان بسازید تا مشتریانتان در هر قوانینی آن را از حافظه نبرند. ترکیب اسم دامنه با TLD قادر است تعیین قابل قبولی برای نشان تجاری شما باشد. بی آلایش ترین ترفند برای ایجاد نشان تجاری با این طرز این میباشد که TLD موردنظرتان را تحت عنوان بخشی از اسم سایتتان معرفی نمائید. سایت driflaway.coffee از همین طرز به کارگیری نموده و به جای آن که فقط­ از Driflaway تحت عنوان نشان تجاری خویش به کارگیری کند، تمام عبارت driflaway.coffee را تیتر برندش معرفی کرده است. بنابراین یوزرها ضمن اینکه اسم مختص آن را از خاطر نخواهند پیروزی، می‌توانند تخت گاز وارد وب سایت آن هم گردیده و با این کسب و فعالیت طولانی تر آشنا شوند. ادله نوین هم در اینجا اثرگذار خواهد بود؛ به دلیل آنکه اکثری از اشخاص نمی‌دانند دامنه‌های .coffee هم وجود داشته دارااست. براین اساس چنین انتخابی سبب ساز میگردد که وبسایت شما به یاد ماندنی و دیدنی شود. علاوه بر این، شما اکثر اوقات میتوانید این مدل TLD را به قیمت خوب، همانگونه که تا قبل از این ذکر کردیم، ساخت نمائید.

برای برد اضافه در به کار گیری از این مدل دامنه‌ها، بایستی نشانی‌های TLD را برگزینید که با حالت و جور عمل سایت شما مطابقت و همخوانی داشته باشد و به‌دنبال ساختن مخلوط‌های غیرطبیعی و دشوار نباشید. هر چه انتخابی معمولی خیس داشته باشید احتمال به خاطرسپاری آن طولانی تر خواهد بود.

2. از لغت‌ها و لغت‌ها معمولی به کارگیری کنید!
دامنه‌های کوتاه به خیر و خوبی در یاد تثبیت میگردند و می‌اقتدار آنان را به راحتی در اسم تجاری کمپانی نیز ترکیب نمود. هر چه اسم دامنه کوتاه خیس باشد، بیش تر به حافظه می‌ماند. همینطور نوشتن آن در مرورگر به آسانی فیس میدهند و رضایت بیشتری از یوزرها به دست خواهید آورد. اسم آمازون را در لحاظ بگیرد. در حالتی‌که مغازه آمازون نامی‌طولانی و مشقت بار گزینش می‌کرد احتمال به حافظه آوردن و سریع نوشتن آن چقدر بود؟

براین اساس توجه نمایید دامنه‌‌‌ای سهل و آسان و با کمترین حروف ممکن گزینش فرمایید، چون یک اسم کوتاه برای دامنه کلیه چیز را مخصوصا در موضوع بازاریابی و برندسازی بی آلایش خیس می‌نماید.

برای گزینش اسم دامنه کوتاه بهتر میباشد مورد‌ها پایین را در لحاظ داشته باشید تا گزینشی مطمئن و صحیح داشته باشید:

- اسم‌های مختلفی در لحاظ بگیرید، آنگاه آن‌هایی که دوست ندارید و یا این که در دسترس نیستند را از لیست حذف نمائید. درحال حاضر می‌توانید با بازنگری هر کدام از اسم‌های ما‌نده، شایسته ترین مورد ممکن را گزینش فرمائید.

- اسم‌هایی را گزینش فرمائید که هجی کردنشان بی آلایش میباشد و احتمال تایپ خطا آن کمتر است. به عبارت دیگر تا جای ممکن تمامی‌چیز را معمولی فرمایید تا یوزرها را از سردرگمی‌رها سازید.

- با ترکیب نمودن TLD و اسم دامنه میتوانید مارک خویش را به کاربرانتان معرفی نموده و آن را به یاد ماندنی نمایید.

با در لحاظ دریافت کردن مورد‌ها بالا میتوانید نامی‌مطلوب و کاربردی برای دامنه تارنما خویش گزینش فرمایید، البته بدانید لزومی‌ندارد همگی اسم‌های دامنه از یک روال به خصوص تبعیت نمایند. در صورتیکه اسمی‌را پیدا کردید که شم می‌کنید مطلوب میباشد، به شم درونی خویش اعتنا نموده و آن را برگزینید. ولی در شرایطی که که‌این نام طولانی و خسته کننده نباشد.

گزینش اسم دامنه خلاقانه برای سایت

3. اسم‌های شبیه با تعیین آخری خویش را پایین مالکیت در آورید!
شاید این سفارش برایتان تعجب آور باشد البته بهتر میباشد بدانید این نحوه بازدارنده از سوء استعمال، اشخاص سود جو می‌گردد. مجددا تارنما فروشگاهی آمازون را در حیث بگیرید. این دکان دامنه .com را در چنگ دارااست ولی چندین صورت دیگر این اسم را همچون Amazon.shop پایین مالکیت خویش آورده تا بازدارنده از تولید تارنما‌هایی با انگیزه سودجویی از مارک آمازون شود. از این رو نام و نشان آمازون امنیت بیشتری به دست آورده و کاربرانی را که دامنه اول آن‌ها‌را خطا می‌نویسند، به سوی تارنما اصلی هدایت می‌نماید.

گوگل نیز از این نحوه به کار گیری نموده و دامنه‌های شبیه با اسم اصلی خویش را تثبیت می‌کند تا مثال‌های غلط مندرج را جذب نموده و بازدارنده از سردرگمی‌یوزرها میشود.

اکثری از اشخاص دامنه‌هایی را تثبیت می‌نمایند تا آنان‌را بعدا به شما بفروشند؛ بدین ترتیب منطقی میباشد مورد‌های دیگری را هم که تصور میکنید ممکن میباشد برایتان اثرگذار باشد، پیش از آن که سایرین ثبتش نمایند قطعا به تثبیت برسانید. صرفا عیب این راهکار این میباشد که شما می‌بایست هزینه مالکیت و تغییر‌و تحول مسیر TLD دیگر را هم بپردازید؛ اما این مبلغ معمولا نادر میباشد.

حرف آخری
به کار گیری از .com در اسم دامنه انتخابی بی آلایش میباشد و اکثر زمان‌ها اشخاص آن را فقط مورد درست میدانند. البته این اعتقاد و باور صحیح نبوده و TLDهای متفاوت و جدیدی برای ساختن اسم دامنه خلاقانه وجود دارا‌هستند. از این رو بهتر میباشد هنگام فعال سازی سایت خویش، آیتم‌های گوناگون پیش رو را کنار هم گذارده و بهترینشان را برگزینید. ضمن اینکه برای داشتن اسم دامنه‌‌‌ای یگانه بهتر میباشد ترکیبی از اسم دامنه را با TLD در لحاظ بگیرید و نامی‌بی آلایش گزینش کنید. همینطور برای پرهیز از مسائل امنیتی بهتر میباشد انواع متفاوت یک اسم دامنه را با TLDهای متفاوت زیر مالکیت خویش در آورید.

معرفی کتاب آموزش عقاید علامه مصباح یزدی عقائد
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 1

آمار سایت
 • کل مطالب : 18
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 71
 • بازدید کننده امروز : 72
 • باردید دیروز : 7
 • بازدید کننده دیروز : 8
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 86
 • بازدید ماه : 317
 • بازدید سال : 1954
 • بازدید کلی : 4385
 • کدهای اختصاصی