loading...

مقالات طراحی سایت

شرح کامل مقالات طراحی سایت

بازدید : 67
پنجشنبه 10 ارديبهشت 1399 زمان : 13:23

طراحی سایت
در‌صورتی‌که جدیدا وارد حوزه توسعه و گسترش اپلیکیشن گردیده باشید، طاقت فرسا ترین بخش تصمیم‌گیری برای یادگیری گویش برنامه نویسی میباشد. این که چه زبانی را بیاموزید تا کاربردهای بیشتری داشته باشد. درین نوشته‌ی‌علمی‌میخواهیم ۹ گویش برنامه نویسی برتر برای یادگیری در سال ۲۰۱۹ را به شما معرفی کنیم. این ۹ آیتم دوستداشتنی ترین لهجه‌های برنامه نویسی برای طراحی وب سایت میباشد.
صدها گویش برنامه نویسی با کاربردهای بسیار گسترده موجود است که هریک از آن‌ها پیچیدگی‌ها و مختصات مختص خویش را دارا‌هستند.
خبر خوب این میباشد که هنگامی‌فعالیت خویش را تحت عنوان گسترش دهنده اپلیکیشن ابتدا می‌کنید، خواهید فهمید کدام گویش برنامه نویسی بیشتراز تمامی‌برای شما، تمایلات شما و هدف‌ها شغلی شما مطلوب میباشد.
از‌آن‌جا‌که لهجه انگلیسی، گویش دربین المللی کسب و فعالیت و فرانسوی لهجه گزینه عشق و علاقه اکثری میباشد، لهجه‌های برنامه نویسی متفاوت برای هدف‌ها متفاوتی مطلوب می‌باشند. پیش از تعیین لهجه برنامه نویسی مطلوب، بایستی به‌این سوال‌های جواب دهید:
میخواهید روی چه گونه پروژه‌هایی عمل فرمایید؟
آیا پیشینه‌‌‌ای در ریاضی‌ها و دانش منطق دارید که بتواند به شما در یادگیری یاری دهد؟
دوست دارید زبانی با سطح فراتر حافظه بگیرید که پاره‌‌‌ای منعطف خیس بوده و مفاهیم عمیق مشخصی داراست، یا این که اضافه می‌پسندید روی لهجه سطح ذیل تری تمرکز فرمایید که عمق کمتری داشته و “در حدود مشقت بار افزار” میباشد؟
در‌حالتی که به لهجه‌های برنامه نویسی پایین اینترنت ، آیا ترجیح می‌دهید روی برنامه نویسی فرانت اند فعالیت فرمایید یا این که بک اند؟
آیا می‌خواهید اشتغال دورکاری داشته باشید، بوسیله یک شرکت دارای اسم و رسم استخدام گردید یا این که با تیم‌های آغاز آپ فعالیت نمایید؟ یا این که فقط می‌خواهید بازدهی بیشتری در شغل فعلی خویش داشته باشید؟
در لیست تحت، شایسته ترین و مالامال تقاضا ترین لهجه‌های برنامه نویسی را که کاربردهای بخش اعظمی‌از پاراگراف توسعه و گسترش اینترنت، گسترش گوشی، توسعه و گسترش بازی و غیره دارا‌هستند معرفی می‌کنیم. در انتهای این نوشته‌ی علمی، صریحا متوجه خواهید شد که چه گویش‌های برنامه نویسی می‌توانند همین سال و سال‌های آینده به برد شغلی شما امداد نمایند.
۱. JavaScript
این ایام، نا ممکن میباشد بسط دهنده اپلیکیشن باشید اما به نوعی از JavaScript استعمال نکنید. طبق آماری که کمپانی Stack Overflow در سال ۲۰۱۸ با نظرسنجی از گسترش دهندگان به دست آورد، می‌قدرت ذکر کرد JavaScript طی شش سال قبلی دارای اسم و رسم ترین لهجه برنامه نویسی فی مابین گسترش دهندگان بوده میباشد. نزدیک ۷۰ درصد از جواب دهندگان گزارش کردند که در سال‌های قبل از JavaScript به کارگیری کرده‌اند. CSS و HTML هم در کنار JavaScript برای توسعه و گسترش اینترنت فرانت اند ضروری و لازم میباشد. اکثر زمان‌ها مشهورترین تارنما‌های جان دار در دنیای اینترنت، از فیسبوک گرفته تا توییتر، جیمیل و یوتیوب، برای ایجاد صفحه‌ها اینترنت تعامل گرا و اکران دینامیک محتوا به یوزرها از JavaScript به کارگیری میکنند.
علاوه بر خویش گویش برنامه نویسی JavaScript، کتابخانه‌ها و قاب ورک‌هایی نیز وجود دارا هستند که در ادامه معمولی سازی گسترش JavaScript می‌باشند. بعضا از پر اسم و رسم ترین کادر ورک‌ها، Angular، React، Vue، Ember و jQuery می‌باشند. بسط دهندگان ماهر JavaScript احتمالا بایستی تجربه عمل با یک یا این که دو تا از این قاب ورک‌ها را داشته باشند.

با اینکه JavaScript یکی‌از گویش‌های برنامه نویسی پایین اینترنت فرانت اند میباشد که روی مرورگر اجرا میشود، قادر است از روش Node.js در سمت و سوی سرور نیز مستعمل و نرم افزار‌های مقیاس پذیر کانال را تولید. Node.js با Linux، SunOS، Mac OS X و Windows سازگار میباشد. ازآنجاکه JavaScript مخلوط انعطاف پذیری داشته و در همگی مرورگرهای اصلی اجرا میگردد، یکی‌از لهجه‌های برنامه نویسی بسیار مطلوب برای مبتدیان میباشد.
۲. Swift
در شرایطی‌که به تولید‌ها شرکت Apple و توسعه و گسترش نرم افزار گوشی عشق‌مند می‌باشند، Swift برای آغاز نقطه قابل قبولی میباشد. این لهجه برنامه نویسی که برای او‌لین توشه در سال ۲۰۱۴ بوسیله شرکت اپل از آن پرده برداری شد، گویش برنامه نویسی جدیدی میباشد که برای گسترش نرم افزار‌های iOs و macOS استعمال می‌شود. طبق گزارش شرکت Github، این لهجه برنامه نویسی پرورش سریعی داشته میباشد و فعلا تحت عنوان ۱۳ امین لهجه برنامه نویسی دارای اسم و رسم شناخته می‌گردد.گسترش دهندگان از لهجه برنامه نویسی Swift برای ایجاد نرم افزار‌های iOS و macOS کارکشته، محلی و با تلاش بالا استعمال می‌کنند. Swift از گویش برنامه نویسی بزرگتر از خویش یعنی آبجکتیو- سی سریع خیس و بی آلایش خیس بوده و عیب یابی آن نیز راحت خیس میباشد. گویش برنامه نویسی آبجکتیو- سی که در هنگامی‌شدیدا آیتم به کارگیری بسط دهندگان iOS به کار گیری میگردد، اکنون از دید اکثری از گسترش دهندگان مورخ پیشین و غیرقابل استعمال میباشد. در ازای، Swift برای داشتن تلاش بالا با صرفه گردیده و برای تطبیق با حقیقت‌های توسعه و گسترش امروزی iOS ایجاد شده است.
بسط مهارت‌های برنامه نویسی با گویش Swift، سپرده گذاری هوشمندانهای برای مهندسین اپلیکیشن مشتاق میباشد. خیر فقط iOS سیستم ادله کلیه آیفون‌ها و آیپدها میباشد، بلکه مبنا سیستم استدلال‌های دیگری مانند watchOS) سیستم ادله اپل واچ) و tvOS) سیستم ادله اپل تیوی) نیز میباشد. علاوه بر این، از آن جا که رهبر صنعت تکنولوژی و نرم افزار‌های iOS بیشترین فایده و بازدهی را در بازار نرم افزار‌های موبایلی دارا‌هستند، احتمالا شرکت اپل بدین زودی‌ها جایی نخواهد رفت.

بعضا از مزایای ساخت سایت برای کسب­‌وکار شما
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 1

آمار سایت
 • کل مطالب : 18
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 29
 • بازدید کننده امروز : 30
 • باردید دیروز : 7
 • بازدید کننده دیروز : 8
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 44
 • بازدید ماه : 275
 • بازدید سال : 1912
 • بازدید کلی : 4343
 • کدهای اختصاصی